Oferta ślubna - dla narzeczonych


Exploding box - eksplodujące pudełko w wersji zaproszenia na ślub.


Boxy-zaproszenia to moja propozycja, by w sposób wyjątkowy zaprosić gości na ślub. Każdy najdrobniejszy szczegół wykonywany jest ręcznie. Mają więc Państwo pewność, że Wasi goście zostaną obdarowani czymś naprawdę wyjątkowym, a wesele wraz z całą oprawą zostanie zapamiętane na długi czas. Stawiam na najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego nie posiadam katalogu z wzorami zaproszeń do wyboru - każde zamówienie dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb i zachcianek Zamawiającego. :) Zwykle rozpoczynam pracę od ustalenia motywu przewodniego wesela. Wygląd boxa można dowolnie modyfikować, można więc przemycić na nim wybrany motyw /może jesteście miłośnikami kotów, cenicie sobie elegancję, lub macie swoją ulubioną kolorystykę?/. Albo np. wesele odbędzie się w stylizowanej góralskiej chacie, więc na boxie mógłby się pojawić tego typu motyw... Pomysłów może być wiele! Po wybraniu motywu przewodniego wesela projektuję dla Was 2-3 wersje zaproszeń, Wy wybieracie jedną z nich i przystępuję do realizacji zamówienia. 

Kolejnym etapem współpracy jest zaprojektowanie dodatków ślubnych utrzymanych w tej samej stylistyce co zaproszenia. Proponuję: wizytówki na stoły, zawieszki na alkohol, podziękowania dla gości, etykiety na ciasto, księgę gości weselnych, menu weselne, napisy z liter na wstążce, numery stołów, plakat usadzenia gości, papierowe dekoracje origami /nowość!/ oraz wiele, wiele innych.

Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt mailowy - prześlę cenniki. 

Realizuję również inne, niestandardowe zamówienia na zaproszenia /np. na urodziny, imprezy firmowe, konferencje, itp/.FAQ - Najczęściej zadawane pytania: 

Ile sztuk zaproszeń powinniśmy zamówić?
Warto pamiętać, że ilość potrzebnych zaproszeń jest zwykle o połowę mniejsza od liczby zapraszanych gości /małżeństwom, rodzinom, parom wręcza się jedno zaproszenie/.

Kiedy należy zapraszać gości na ślub?
Zwykło się przyjmować, że gości zaprasza się 1-3 miesięcy przed ślubem. Im wcześniej poinformujemy osoby, z którymi chcemy celebrować Ten Dzień, tym większe prawdopodobieństwo ich obecności. 

Jaki jest przybliżony termin realizacji zaproszeń? Kiedy najlepiej złożyć zamówienie?
Czas realizacji zaproszeń w dużej mierze zależy od ilości zleceń w danym momencie; projekt i realizacja może trwać od 4 do 8 tygodni – w zależności od rodzaju, stopnia skomplikowania projektu, dostępności potrzebnych materiałów, itp. Warto więc złożyć zamówienie 5-6 miesięcy przed ślubem, by móc spokojnie rozdać zaproszenia przez kilka kolejnych weekendów po ich realizacji. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że zazwyczaj wszystko odkładane jest na ostatnią chwilę. ;) Jednak zawsze staram się wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i problemom - związanym np. z krótkim terminem realizacji zamówienia. :)

Kiedy zamówić dodatki ślubne?
Dodatki realizowane są zazwyczaj niedługo przed ślubem /kiedy znana jest już lista gości, którzy potwierdzili swoje przybycie/. Zamówienie na dodatki optymalnie jest więc składać około 2-3 miesiące przed datą ślubu. 

Co jeśli trafiliście do mnie już po zakupie zaproszeń, a chcielibyście skorzystać z oferty dodatków?
Nic straconego! Stworzę dodatki specjalnie dla Was.


Zapraszam do kontaktu i złożenia zamówienia :)


Brak komentarzy: